ATI Müzik

iran

Ati Müzik lakaplı Atefeh Mansouri, 12 Nisan 1995’te kültür ve sanat şehri güzeller güzeli İsfahan şehrinde doğdu. Çünkü Ati’nin çocukluğundan beri sanata özel bir ilgisi vardı.

küçük yaşlardan itibaren şiir, resim ve hat yazmaya başlamış, üniversite eğitimini mimarlık alanında yüksek lisans yaparak tamamlamıştır. Aynı zamanda üç telli gitarist olan ağabeyi ile birlikte şarkı söylemeye başladı. Aynı zamanda şan öğretmeni olan ağabeyi aracılığıyla şan tekniklerini öğrendi. Ayrıca 14 yaşında deneyimli hocaların gözetiminde şan dersleri alan Ati, profesyonel olarak sürdürmüştür.

2020 yılında İran’dan sonsuza kadar ayrılan Ati, profesyonel ve deneyimli öğretmenlerin gözetiminde Kıbrıs ve Türkiye’de modellik alanında eğitim almıştır.Ati, Alfazzo ve Rivani markalarıyla fotomodellik ve podyum alanlarında profesyonel olarak çalışmaktadır. daha önce işbirliği yaptı ve şu anda Dubai’de MMG MODELS ve Bareface Modelleme Ajansı ile çalışıyor.

Ati egzersiz yapmayı sever ve her gün iki saatini egzersiz yapmaya ayırır. Sürekli endişelerinden biri sahipsiz hayvanlardır ve o her zaman Tanrı’nın bu güzel yaratıklarına nasıl destek olacağını düşünür. Şarkı söylemeyi asıl mesleği olarak bilen Ati’nin tüm şarkıları Arap, pop ve hip-pop tarzlarındadır.

ATI Müzik Videoları

3 Videos

Müzik Videoları

album-art

Fotoğraf Galerisi

Benim Resimlerim

Bana ,laşın